Świetlica dla Psów

Gwarantujemy dużo dobrej zabawy dla Twojego pupila a Tobie spokój i wygodę.

odpoczynek psów po dobrej zabawie

Prowadząc Hotel dla psów poszerzyliśmy naszą ofertę dla właścicieli psów - stworzyliśmy Świetlicę dla psów, którym doskwiera samotność podczas nieobecności opiekuna.

Naszymi potencjalnymi klientami są zapracowani właściciele psów, których czas dla swoich pupili jest ograniczony licznymi zajęciami. Dzięki nam posiadanie psa łączy się dla nich z czystą przyjemnością. Od nas odbierają swoją pociechę wybieganą, wybawioną i mają czyste sumienie, że zostawili pupila w dobrych rękach. Świetlica jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich psów, tych nie problemowych również bo zaspokaja potrzebę odpowiedniej dawki ruchu, treningu i zabawy z utrzymaniem zdrowej dyscypliny, której każdy pies potrzebuje jak wody. U nas psy dobrze się czują, bo są członkami większego, harmonijnego stada.

Świetlica dla Psów czynna tylko w dni powszednie

Pieski są przywożone rano między godz 8-9 a odbierane po południu lub wieczorem w godz. 17-19. Serwujemy 1 posiłek po wcześniejszym wybieganiu. Po posiłku zalecany jest odpoczynek, więc stwarzamy naszym podopiecznym warunki do spokojnego relaksu. Jest czas na wspólną zabawę i indywidualne zajęcia z opiekunem. Do dyspozycji psiaków jest cały przydomowy teren ogrodzonej działki, urozmaiconej architektonicznie o górkę, na którą psy chętnie wbiegają oraz piaskownicę, w której mogą kopać dołki bez ograniczeń.. Świetlicowi goście najczęściej zaczynają dzień od obchodu całego terenu, obwąchania każdego drzewka, kamienia i zaznaczenie swojej obecności. Witają się z nami i kolegami, z którymi znają się już dobrze z poprzednich pobytów. Zaprzyjaźnione psy nie muszą się już „obwąchiwać” żeby zacząć zabawę. Urządzają gonitwy, przeciągają zabawki, baraszkują ze sobą. Przyjemnie jest oglądać te szczęśliwe, rozbawione mordki. Później jest czas na małą dawkę dyscypliny z pozytywnymi wzmocnieniami. Inaczej mówiąc obce nam jest stosowanie jakichkolwiek kar, nagradzamy jedynie pożądane zachowania, dzięki czemu utrwalamy więź, pełną wzajemnego zaufania. Nasze kieszenie są zawsze wypełnione psimi przysmakami. Można by powiedzieć, że psiaki wiedzą, iż mogą liczyć na „łapówkę” za dobre zachowanie. W czasie całego dnia nie opowiadamy psom bajek ani nie czytamy im literatury pięknej a raczej odczytujemy język psich zachowań, który jest uniwersalny bez względu na przynależność rasową. Znajomość „psiego języka” jest użyteczna w zapobieganiu wszelkim konfliktom. Świetlicowe życie płynie jak w bajce, w zgodnej, serdecznej, rodzinnej atmosferze. Trzeba dodać, że do świetlicy przyjmujemy tylko psiaki z natury łagodne, potrafiące przyjąć naszą naczelną zasadę o nieagresji.

Hotel dla Psów

W opiece na psami mamy wieloletnie doświadczenie. Hotel Ta Bajka istnieje od 2009 roku. Wielu gości czuje się tutaj jak u siebie. Tworzymy miejsce przyjazne psom..

Cennik / Regulamin

Rezerwujemy miejsce po rozmowie tel i wpłacie zadatku na konto. W szczególnych przypadkach konieczna jest wcześniejsza wizyta z pieskiem w hotelu.